Жителі Австралії тепер можуть купувати біткоіни і Ether в газетних кіосках

Австралійська криптовалютна біржа Bitcoin.com.au запустила новий сервіс, за допомогою якого жителі країни можуть купувати біткоіни і Ether за фіат. З 1 березня ця послуга стала доступна в більш ніж 1200 газетних кіосків, повідомляє 9Finance.

«Той факт, що ви тепер можете придбати біткоіни і Ether там само, де зазвичай купуєте газети, напої і канцтовари, говорить про те, наскільки легітимною вже стала криптовалютна індустрія. Для будь-кого, хто зволікав з покупкою біткоїнів, тому що процес здавався занадто складним, це ідеальна пропозиція, яка дозволяє інвестувати в криптовалюти без страху», – зазначив виконавчий директор Bitcoin.com.au Руперт Хекетт.

Відзначимо, Bitcoin.com.au, що працює вже півтора року, описується на сайті як «одна з перших незалежних біткоїн-бірж в Австралії». З 1 березня майданчик також вперше почав підтримувати операції з Ethereum.

Для придбання криптовалют в кіосках-учасниках програми користувачам потрібно всього лише самостійно зареєструвати особистий електронний гаманець. Під час покупки продавець просканує QR-код, після чого відповідний обсяг монет буде переведений протягом 20 хвилин, додав Хекетт. Мінімальна сума покупки – 50 австралійських доларів (близько $39). Комісія Bitcoin.com.au становить 5%.

Джерело