Влада Південної Кореї де-факто заборонила чиновникам володіти та торгувати криптовалютами

Влада Південної Кореї де-факто заборонила всім урядовцям володіти та торгувати криптовалютами, незалежно від займаної посади та напрямку діяльності. Порушникам загрожує дисциплінарна відповідальність. Про це повідомляє Bitcoin.com з посиланням на місцеві джерела.

«Департамент, котрий займається підбором кадрів, попросив офіційних осіб утриматися від володіння та торгівлі криптовалютами навіть у випадку, якщо цифрові активи не мають нічого спільного з їх родом діяльності. Вперше уряд ввів повну заборону для всіх державних службовців», – цитує видання друковану газету Maeil Business.

Приводом стало потенційне порушення закону про заборону на відмову виконувати свої обов’язки у якості державних службовців, враховуючи, що чиновники можуть займатися трейдингом у робочий час.

Проте, високопоставлений представник влади підкреслив, що кожне міністерство може самостійно визначати суворість дисциплінарного стягнення.

Раніше Міноборони Південної Кореї почало блокувати сайти криптовалютних бірж на території військових частин, прирівнявши їх до онлайн-казино та порносайтів.

Джерело