Влада Китаю блокує канали криптовалютних бірж у месенджері WeChat

Китайська влада почала блокувати акаунти криптовалютних бірж у соціальних мережах. В першу чергу це стосується самого популярного месенджера у Китаї WeChat. Про це повідомляє пекінське фінансове видання Caixin.

Так, WeChat-канал відомої торгової платформи OKEx був заблокований, а посилання на попередній контент перенаправляють користувачів на сторінку з наступним повідомленням:

«З огляду на скарги користувачів, дана платформа могла порушити чинне законодавство. В даний час цей аккаунт заблокований, а контент недоступний», – саме так у WeChat пояснили ситуацію.

Представники месенджера заперечують факт втручання контролюючих органів, проте джерела Caixin підтвердили, що саме влада вплинули на посилення цензури щодо криптовалютних бірж, які все ще пропонують послуги китайським інвесторам.

Раніше стало відомо, що Агентство з нагляду за безпекою громадської інформації Китаю почало стежити за діяльністю іноземних криптовалютних платформ, а також місцевих майданчиків, які перенесли свій бізнес за кордон.

Джерело