Влада Нью-Джерсі розпорядилася зупинити ICO, яке рекламував Стівен Сігал

Бюро з цінних паперів штату Нью-Джерсі наказало зупинити діяльність проекту Bitcoiin, публічною особою якого нещодавно став американський кіноактор Стівен Сігал. Про це пише CoinDesk.

Як говориться в опублікованому 7 березня документі, Bitcoiin продає резидентам Нью-Джерсі незареєстровані цінні папери. У той же час проект не дає чіткої і ясної інформації про те, хто саме стоїть за його створенням – незважаючи на те, що його публічною особою і є Стівен Сігал, розробники, керівники, менеджери та інші співробітники анонімні.

Водночас з цим фінансовий регулятор штату окремо зупинився на ролі, яку відіграє в проекті Стівен Сігал. Дисклеймер на сайті Bitcoiin зазначає, що часткою в проекті актор не володіє, однак влада відзначила відсутність інформації про винагороду, яку він міг отримати за послуги з його просування.

Bitcoiin позиціонує себе як «криптовалюти другого покоління», однак має багато спільного з такими скандально відомими проектами, як OneCoin і BitConnect. Зокрема, насторожує те, що учасникам Bitcoiin доступна можливість отримувати «значний дохід» лише за зберігання токенов B2G в своїх гаманцях. Більш того, проектом передбачена багаторівнева реферальная система зі значними партнерськими винагородами.

Примітно, що всього за день до того, як з’явилося розпорядження про зупинення діяльності проекту, Стівен Сігал написав в Twitter, що незабаром токени проекту будуть додані на одну з найбільших бірж.

Бюро з цінних паперів Нью-Джерсі також підкреслило, що рішення зупинити ICO Bitcoiin прийнято з метою захисту інвесторів від можливого шахрайства, і що участь знаменитостей в подібних проектах не завжди означає їх легальність.

Джерело