Coincheck повідомила про повне погашення зобов’язань перед клієнтами, які постраждали внаслідок злому

Криптовалютна біржа Coincheck, що постраждала від найбільшої крадіжки криптовалют в історії, сьогодні сповістила громадськість про завершення виплат компенсації. Гроші були виплачені 260 тисячам клієнтів, чиї кошти були втрачені. Крім того, криптобіржа знову відновила діяльність, відкривши деякі функції.

Компенсація була виплачена з розрахунку 88.54 йєн за кожен вкрадений токен NEM. Це більше нинішньої вартості токенов на ринку, але нижче їх ціни на момент злому Coincheck. Тоді вартість токена становила 110 йєн. Всього криптобіржа виплатила клієнтам компенсації на суму $435 мільйонів. Як повідомляє прес-служба Coincheck, процедура повернення коштів сумарно зайняла всього один день. Гроші були повернуті за рахунок власних резервів криптовалютної біржі.

Розслідування у справі крадіжки токенов триває. Однак воно ускладнене високим рівнем анонімності NEM. По суті, слідству так і не вдалося хоча б на крок наблизитися до особистостей, що винні в крадіжці. Сама криптовалютна біржа відмовляється від будь-яких коментарів про хід розслідування.

Джерело