Аналітик: ціна біткоїна може впасти до $2800

На думку технічного аналітика Market Securities Dubai Ltd. Пола Дея, ціна першої криптовалюти може впасти на 76% по відношенню до максимумів кінця лютого і «намацати дно» на позначці $2800. Про це повідомляє Bloomberg.

«За останні кілька місяців безумовно відбувся істотний зсув, який поклав край бульбашці, що спостерігалася в кінці 2017 року», – зазначив аналітик.

Пол Дей вивчав падіння ціни біткоїна, що почалося в 2013 році. На його думку, в даний час ціна «цифрового золота» рухається за схожою траєкторією. При цьому відмітка в $2800 є цілком реалістичною, якщо поточний даунтренд продовжиться.

Нижче на графіку видно, як 50-денна ковзаюча середня впритул наблизилася до «старшої» лінії з 200-денним періодом. Її перетин, якого не спостерігалося з 2015 року, стане потужним сигналом про тотальне переважання ведмежих настроїв. Технічні аналітики називають подібного роду перетин «смертельним».

Коли протягом 2015 року 50-денна ковзаюча середня на 10 місяців «зависла» під набагато більш повільною лінією, ціна біткоїна демонструвала в цілому негативну динаміку. Після пробиття рівня опору першій криптовалюті все ж вдалося переломити даунтренд і вже до початку 2016 істотно вирости в ціні щодо вищевказаної точки перетину ковзних середніх.

Згодом, аж до кінця 2017 року, ціна біткоїна демонструвала в цілому позитивну динаміку.

Раніше про високу ймовірність продовження падіння ціни біткоїна до позначки $5873 заявив співзасновник Fundstrat Global Advisors Том Лі.

Джерело