Скільки потрібно заплатити, щоб МакАфі рекламував вашу ICO?

Останнім часом оператори ICO використовують різні методи для залучення більшого числа інвесторів. Тому питання, скільки потрібно витратити, щоб отримати «крипто-захисника» не втрачає актуальності.

Варто зазначити, що оператори ICO не люблять розкривати конкретні цифри щодо витрат на рекламу, при цьому промоутери свою вартість розкривають лише перед самими продажами.

Однак одіозний піонер кібербезпеки Джон МакАфі вирішив в цьому питанні діяти відкрито. Його компанія McAfee Crypto Team є промоутером ICO, яка пропонує всебічну підтримку проекту. На сайті компанії вартість більшості послуг не вказана. Проте наголошується, що 1 твіт Джона МакАфі про певний первинний продаж токенів (ICO) коштує 105.000 доларів США.

Звичайно, така вартість може сильно здивувати, але McAfee Crypto Team пояснює її тим, що «твіти МакАфі в області криптовалют зараз є найвпливовішими. Опублікована інформація стане доступною 811.000 його підписантів … Не багато лідерів крипто-спільноти можуть похвалитися такими досягненнями».

Компанія заявляє, що висока вартість послуги не відлякала клієнтів, через великий потік заявок McAfee Crypto Team навіть довелося ввести плату за реєстрацію в розмірі 750 доларів США.

Джерело