Аналітик Fundstrat назвав дату ймовірного відновлення зростання ціни біткоїна

Дата останньої подачі податкових декларацій, що наближається, надає зараз негативний вплив на ціну біткоїна, проте вже після 15 квітня ситуація може змінитися. Про це в коментарі Bloomberg заявив аналітик Fundstrat Global Advisors Том Лі.

За його словами, в своєму листі інвесторам в четвер він, зокрема, написав про те, що американські трейдери повинні державі близько $ 25 млрд у вигляді податків від доходів, отриманих ними в результаті операцій з криптовалютами.

Крім того, свої податкові зобов’язання повинні виконати і криптовалютні біржі, в зв’язку чим деякі з яких також можуть спробувати ліквідувати свої активи в найближчі дні.

«Ми вважаємо, що тиск [на ціну біткоїна] створюють криптовалютні біржі, які мають сплатити податок на прибуток в американській юрисдикції. Чистий дохід багатьох бірж за 2017 рік перевищує $ 1 млрд. У той же час їх оборотні фонди зосереджені в криптовалютах (біткоїні і Ethereum), а не в доларах. Відповідно, щоб виконати свої податкові зобов’язання, вони продають криптовалюту», – заявив Том Лі.

Також він додав, що історичні оцінки вказують на те, що відтік кожного долара відбивається падінням капіталізації на $20-25.

В середині березня Том Лі заявив, що зниження ціни біткоїна і інших криптовалют в доступному для огляду майбутньому, швидше за все, продовжиться. На його думку, великий вплив на ринок роблять новини про посилення регулювання, а також рішення провідних соцмереж про заборону реклами криптовалют і первинних пропозицій.

Проте, аналітик неодноразово заявляв, що до кінця 2018 року біткоїн, швидше за все, вийде на нові історичні висоти.

Станом на 08:00 UTC п’ятниці, 6 квітня, середньозважений курс біткоїна становив $6.630. За останні 24 години перша криптовалюта втратила трохи більше 3%, за відрізок в 7 днів цей покаатель склав 5,5%.

Джерело