Ціна біткойна сягне $250.000 у 2022 році: прогнозує Тім Дрейпер

Біткоїн-інвестор та знаний прихильник криптовалют, Тім Дрейпер (Tim Draper), оголосив своє передбачення для ціни біткоїна, заявивши, що криптовалюта коштуватиме $250.000 всього за чотири роки.

Виступаючи 12 квітня під час вечірки 2018 Block (Chain) Party в Університеті Дрейпера в Сан Матео в Каліфорнії, Дрейпер, який має надійні звіти із прогнозуванням цін біткоїна, проінструктурував слухачів ігнорувати усіх, хто несе ведмежі настрої.

“Я думаю $250.000 за біткойн до 2022 року… Повірте цьому, це відбудеться; вони думатимуть, що ви божевільні, але повірте цьому, це відбувається, це буде чудово,” – сказав він.

Попри відносно неофіційні обставини його заклику, Дрейпер зробив свій прогноз, коли його оточили трохи більше 50 захоплених слухачів, криптовалютні інвестори мали причину послухати.

Раніше біткоїн-інвестор передбачив ціну біткойна у $10.000 у 2017 році, за повних три роки до цього, коли ціна біткойна була близько $300.

Накопичивши велику суму криптовалюти через урядові аукціони США, Дрейпер продовжує забезпечувати надійні укуси в основних медіа та поза ними, проганяючи негативні настрої та цінові падіння.

Подія в Сан Матео була однією з таких прикладів, намаганням показати переваги справді децентралізованих втілень, як криптовалют, так і технології блокчейну загалом.

“Блокчейн – це одна із найбільш трансформаційних технологій, яка існує у всій світовій історії, і це вартує того, щоб святкувати,” – сказав Дрейпер в інтерв’ю журналу Daily Journal перед початком події.

Джерело