Ціна біткойна вперше з березня здолала бар’єр $8000

Раніше цього тижня ринкова капіталізація криптовалютного ринку упала нижче $248 млрд, до свого місячного мінімуму. Сьогодні, 12 квітня, загальна капіталізація криптовалютного ринку виросла паралельно із ціною біткоїна.

За останню добу криптовалютний ринок виріс приблизно на $30 млрд і перетнув відмітку $300 млрд. Минулого місяця саме 12 березня капіталізація криптовалютного ринку дорівнювала 400 млрд. Ринок все ще на 100 млрд менший від цього локального максимуму, і йому буде необхідний первний період відновлення в короткостроковій перспективі, щоб повернутися до своїх попередніх рівнів.

Ціна біткоїна пішла слідом за загальною тенденцією на ринку, яка залишалася вище $7000 впродовж доби. Впродовж 48 годин ціна залишалася стабільною в цьому регіоні, з 9 квітня не показувала ніяких стрімких рухів ні вниз, ні вгору.

Біткоїн не міг продемонструвати стабільність відтоді, як весь ринок перебував на стрімкому зниженні з 12 березня. Але цього тижня біткоїн демонструє деяку стабільність, а трейдери по всьому світу іскряться передчуттями потенційного стрімкого росту у короткостроковій перспективі.

Стабільність ціни біткойна впродовж тижня призвела до потужного руху биків від $6900 до $7700 впродовж 30 хвилинного вікна.

Для біткоїна зараз важливо залишатися вище мітки $7500 впродовж наступних кількох годин, це підведе основну криптовалюту до наступних воріт на позначці $9000. Впродовж останніх кількох тижнів трейдери визначили саме мітку $7500 як важливий поріг рівня підтримки біткоїна, щоб досягти потенційного просування до регіону $9000.

Відновлення до $9000 привело б весь ринок до більш оптимістичних настроїв щодо біткоїна та інших криптовалют на ринку. Вже кілька основних криптовалют, на зразок EOS, демонструють сигнали середньострокового відновлення, зважаючи на те, що сьогодні ціна EOS зросла на понад 30%.

Раніше цього місяця з’явилися повідомлення про те, що деякі великі інституційні інвестори з фінансового ринку, такі як мільярдер з $8 млрд Джордж Сорос (George Soros), фонд венчурного капіталу сім’ї Рокфеллерів VenRock та Rothschild, зайшли у ринок криптовалют.

Більшість інвесторів скептично дивляться на входження у ринок таких інвесторів, коли він переживає одну із найбільших корекцій в своїй історії. Але так склалося історично, що інвестори, на зразок Сороса, мають тенденцію інвестувати великі суми коштів в ринки, коли вони у значних низах від своїх абсолютних максимумів, отримуючи переваги від низхідної тенденції.

Джерело