ASIC-чіпи для майнерів Halong Mining виробляє Samsung

Як стало відомо, ASIC-чіпи для біткоїн-майнерів компанії Halong Mining виробляє технологічний гігант Samsung. Офіційного підтвердження від південнокорейської компанії поки не було, проте саме з таким твердженням виступив один з дистриб’юторів Halong Mining, повідомляє CCN.

Онлайн-рітейлер MyRig опублікував в Twitter зображення, на якому представник компанії тримає в руках пластину з напівпровідникового матеріалу, яка використовується для виробництва інтегральних мікросхем.

«Це те, що забезпечує роботу DragonMint T1 від Halong Mining. Так, це Samsung, і так, це 10 нм», – йдеться в повідомленні.

Про те, що компанія Samsung приступає до випуску чіпів для ASIC-майнерів, стало відомо в січні цього року, однак для кого саме вона їх виробляє, до сих пір не повідомлялося. Згадувалася лише якась китайська компанія з виробництва обладнання для майнінгу, і саме Китай, як передбачається, і повинен був стати першим ринком, на який вийде компанія перед більш широкою міжнародною присутністю.

Незважаючи на те, що про саму компанію Halong Mining як і раніше відомо досить мало, вироблений нею DragonMint T1, як стверджується, є найбільш ефективним на сьогоднішній день майнером на ринку, що перевершує за своїми характеристиками навіть Antminer S9 від Bitmain.

Більш того, в березні Slush Pool підтвердив, що один з учасників пулу добув блок за допомогою Майнера від Halong Mining, ефективність якого досягається за рахунок технологічного апгрейда під назвою overt AsicBoost.

Джерело