Джордж Сорос планує почати торгівлю криптовалютою

У січні Джордж Сорос назвав криптовалюти бульбашкою. Тепер його сімейний бізнес, вартістю $ 26 мільярдів, планує торгувати цифровими активами, пише Bloomberg.

За словами людей, знайомих з цим питанням, Адам Фішер, який курує великі інвестиції в нью-йоркському офісі фонду Soros Fund Management, отримав схвалення для торгівлі криптовалютами. Сам представник Сороса відмовився від коментарів.

Сорос, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, сказав, що криптовалюти не можуть функціонувати як справжні валюти через їх волатильності. Але він не прогнозував зникнення криптовалют, як деякі акули з Уолл-стріт.

«Поки панують диктаторські режими, фінал буде іншим, оскільки правителі цих країн будуть використовувати біткоіни для створення фінансового резерву за кордоном», – говорив Сорос в січні.

З моменту цієї заяви курс біткоіна знизився на 41%.

Звичайно, Сорос – не перший мільярдер, який передивився в сторону криптовалют. До їх числа, наприклад, відноситься Алан Говард, який планує включити в свій портфель «об’ємні» криптовалютні інвестиції. Колеги Говарда по цеху також зацікавилися цифровими валютами на тлі збитковості основних портфелів їх фондів.

Джерело