Швейцарія, Казахстан і Вірменія об’єднають зусилля проти блокування реклами криптовалют

Криптовалютні інвестори і блокчейн-компанії зі Швейцарії, Казахстану і Вірменії увійшли в недавно створену Євразійську асоціацію блокчейна (ЕАБ) і мають намір приєднатися до колективного позову проти великих корпорацій, які заборонили пов’язану з криптовалютами рекламу. Про це повідомляє Bitcoin.com.

Зокрема, Швейцарія представлена компанією Innmind, що об’єднує інвесторів і стартапи, Вірменія – Асоціацією розробників, а Казахстан – представниками місцевої криптовалютної індустрії.

Вищеназвані країни хочуть домогтися в судовому порядку скасування блокування реклами криптовалютних проектів, яку в 2018 році ввели соціальні мережі Facebook і LinkedIn, пошукові системи Google і «Яндекс», а також платформа мікроблогів Twitter.

«Позов буде направлено до суду штату Нью-Йорк в наступному місяці. Також можуть бути оформлені додаткові позови в інших штатах, включаючи ті, де зареєстровані вищеназвані компанії», – повідомив президент Російської асоціації криптовалют і блокчейна (РАКІБ) Юрій Припачкин.

ЕАБ представляє новий фонд, зареєстрований в Люксембурзі. Він приймає пожертви, які підуть на покриття судових витрат. Робота юристів буде оплачуватися за допомогою засобів, які надійдуть на криптовалютний гаманець, зареєстрований в Естонії.

Нагадаємо, в кінці березня стало відомо, що РАКІБ спільно з галузевими асоціаціями Китаю і Кореї має намір подати колективний позов проти низки інтернет-компаній через заборону розміщення реклами криптовалют та ICO.

Джерело