На цьому тижні пройде хардфорк Litecoin Private

21 квітня 2018 року в мережі Litecoin (LTC) відбудеться хардфорк і з’явиться нова валюта Litecoin Private (LTCP). Про це команда розробників повідомила в Twitter і на офіційному сайті мережі.

У нового проекту кілька цілей. Перша – збільшити швидкість транзакцій. Творці нової монети розраховують, що проведення операцій буде займати до п’яти секунд. В середньому це в дві сотні разів швидше біткоїну і в кілька десятків разів швидше лайткоіна. Це станеться в тому числі завдяки тому, що буде істотно збільшений розмір блоку системи.

А друга мета – підвищити рівень анонімності монети. Важливим елементом хардфорка Litecoin Private стане підвищений рівень конфіденційності транзакцій, завдяки використанню технології zkSNARKs. Подібний метод здійснення приватних транзакцій використовується в Monero, ZClassic і інших токенах категорії Private.

Третя мета – створити інфраструктуру, яка дозволить створювати анонімні і безпечні смарт-контракти.

За словами розробників, LTCP стане першою блокчейн системою, що дозволяє укладати смарт-контракти з повною конфіденційністю платіжних операцій. Крім цього, технологія DAO Management Engine (DAOME) дозволить створювати децентралізовану автономну систему на блокчейні LTCP.

Джерело