Генпрокурор Нью-Йорка розіслав запити 13 найбільшим кріптовалютним біржам

Генеральний прокурор штату Нью-Йорк Ерік Шнайдерман розіслав запити найбільшим біржам цифрових валют з вимогою розкриття інформації про діяльність цих компаній, закликавши їх до більшої прозорості і відповідальності перед клієнтами. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті генпрокурора.

«З ростом [ринку] криптовалют споживачі в Нью-Йорку і по всій країні мають право на прозорість і підзвітність. Однак занадто часто споживачі не володіють базовою інформацією, яка необхідна для оцінки сумлінності, цілісності і безпеки цих торгових платформ, – зазначає прокурор Шнайдерман. – Наша ініціатива щодо забезпечення цілісності ринків віртуальних валют покликана змінити такий стан речей. Вона сприятиме розвитку більш справедливого і прозорого ринку, на який заслуговують інвестори і споживачі»

У список розсилки потрапили такі торгові майданчики: Coinbase, Inc. (GDAX); Gemini, bitFlyer USA, Inc., iFinex Inc. (Bitfinex), Bitstamp USA Inc., Payward, Inc. (Kraken), Bittrex, Inc., Circle Internet Financial Limited (Poloniex LLC), Binance Limited, Elite Way Developments LLP (Tidex.com), Gate Technology Incorporated (Gate.io), itBit Trust Company і Huobi Global Limited (Huobi. Pro).

Не пізніше 1 травня цього року перераховані вище торговельні майданчики повинні будуть відповісти на питання, що стосуються:

  • власності і управління;
  • основних операцій і комісій;
  • правил і процедур торгівлі;
  • збоїв в роботі майданчиків і припинень торгівлі;
  • системи внутрішнього контролю;
  • протидії відмиванню грошей і т.д.

Також платформи повинні будуть описати свої підходи до протидії маніпулюванню ринком, розкрити політику у ставленні до торгових роботів, а також інформацію про заходи захисту від крадіжок, шахрайства та інших ризиків.

Джерело