Крістін Лагард закликала звернути увагу на потенційні переваги криптовалют

Глава Міжнародного валютного фонду (МВФ), Крістін Лагард, висловила свій оптимізм і підтримку по відношенню до технології криптовалют в блозі МВФ в понеділок, 16 квітня.

Пост з’явився через місяць після того, як Лагард попереджала про небезпеку “темної сторони” криптовалют. Тепер же глава МВФ пропонує звернути увагу на “потенційні переваги крипто-активів, таких як біткоіни.

“Зважений погляд на криптовалюти повинен відвести нас убік і від крипто-засудження, і від крипто-ейфорії”.

Незважаючи на коментарі про необхідність приборкати незаконну активність, пов’язану з криптовалютами, що прозвучали в ході Всесвітнього економічного форуму в січні 2018 року, Лагард знову заявляє про те, що підхід до криптовалют повинен бути неупередженим.

“Розуміння ризиків, які кріптоактіви створюють для фінансової стабільності життєво важливо, коли ми проводимо межу між реальними загрозами і непотрібними побоюваннями. Саме тому нам потрібна об’єктивний регулятивний порядок денний, що захищає від ризиків і не шкодить інноваціям. Такий підхід може допомогти нам отримати виграш і уникнути пасток в умовах становлення нової економіки “.

Слова Лагард прозвучали на тлі триваючого посилення регулювання в різних країнах. У той час як представники традиційного фінансового сектора продовжують називати біткоіни “бульбашкою”, деякі експерти, такі як Тім Дрейпер, пророкують швидкий сплеск на криптовалютному ринку.

Джерело