На рахунках найбільшої біткоїн-біржі Південної Кореї виявилося $6 млрд коштів інвесторів

На криптовалютних адресах найбільшої біткоїн-біржі Південної Кореї Bithumb станом на 31 грудня 2017 роки зберігалося $6 млрд коштів інвесторів. Такі дані містяться в річному фінансовому звіті платформи, пише NewsBTC.

З цих коштів $1 млрд припадав на біткоїн, $1.6 млрд – на Ripple, $0.7 млрд – на QTUM, $0.65 млрд – на EOS, $0.6 млрд – на Ethereum, $0.5 млрд на Bitcoin Cash і $0.3 млрд – на Bitcoin Gold. Кількість інших криптовалют була менш значущою. Також на рахунках Bithumb на той момент знаходилося $0.4 млрд власних коштів.

Виходячи з цих цифр, щоденний торговий обсяг біржі в розмірі $476 млн відповідає приблизно 8% всіх коштів користувачів, що є ще одним свідченням високої активності криптовалютних трейдерів в Південній Кореї.

Також у звіті йдеться, що Bithumb є найпопулярнішою в країні, і на її частку припадає 75,7% всього торгового обсягу біткоїну і як мінімум 50% – в Ethereum.

У порівнянні з 2016-м доходи Bithumb виросли в 2017 році в 171 раз. При цьому основне джерело прибутку майданчика становить комісія в розмірі 0,15% з кожної кріптовалютной угоди.

Материнською компанією біржі є BTCKorea, чиї акції торгуються на фондовій біржі Korea Exchange (KRX).

У березні біржа Bithumb оголосила про плани по запуску мережі криптовалютних терміналів для оплати різних товарів і послуг. У квітні майданчик оголосив про створення блокчейн-платформи, яка буде підтримувати платежі і транзакції в різних соціальних мережах, веб-спільнотах і блогах.

Джерело