Аналітик прогнозує, що ціна Етереуму сягне $2500 в 2018 році

Фінансова консалтингова компанія передбачила, що Етеріум може піднятися до $2500 і мати рік із рекордними показниками.

“У цьому році очікується, що ціна Етеріуму виросте в чотири рази і може сягнути позначки $2500 до кінця 2018 року із подальшим зростанням у 2019 та 2020 роках,” – заявив Найджел Грін (Nigel Green), засновник і генеральний директор deVere Group, в електронному листі до MarketWatch.

Грін пояснив, що зростання спричинене трьома причинами. По-перше, це те, що більшість платформ використовують Етеріум для торгів. По-друге, контракти Етеріуму розширюються. По-третє, децентралізація структур для хмарних обчислень корисна для Етеріуму.

Далі Грін зазначив, що регулювання в криптовалютному секторі незворотне, що призведе до більшої захищеності інвесторів і довгострокової впевненості ринку. Етеріум став цифровою криптовалютою для видавців нових токенів завдяки його ефективності та гнучкості. Середній час опрацювання транзакції на Етеріумі – близько 14 секунд, порівняно із біткоїном, транзакція в якому може зайняти аж до 10 хвилин.

На момент публікації ринкова капіталізація Етеріуму складає 67 млрд доларів, а вартість етеру $685/ETH.

Щодо криптовалют загалом Грін оптимістичний. Більшість криптовалют продемонстрували великі прибутки під час останнього зростання, заявленого на сайті компанії Гріна.

Теперішня активність ринку вказує на те що основні криптовалюти налаштовані на наступне значне зростання у найближчому майбутньому.

“Що підживлює теперішнє зростання цін на криптовалюти? Є кілька ключових активаторів, до яких належать зростання інтеграції із криптовалютами та прийняття основними банками та іншими фінансовими інституціями.” – зазначає він.

Грін сказав, що 20% усіх фінансових компаній, від хедж-фондів до гігантів банківської сфери зараз обдумують початок торгівлі цифровими валютами у термін до 12 місяців, згідно із дослідженням Thomson Reuters.

“Іншою ключовою причиною для цього стрімкого зростання є поширення усвідомлення необхідності та попиту на цифрові, глобальні валюти у децентралізованому, глобалізованому світі,” – сказав він.

Джерело