Японські біржі можуть провести делістинг Monero, Dash і ZCash під тиском регулятора

Агентство фінансових послуг Японії (FSA) справляє методичний тиск на криптовалютні біржі, щоб ті відмовилися від підтримки анонімних криптовалют, таких як Monero, Zcash і Dash. Про це повідомляє Forbes з посиланням на близьке до регуляторів джерело.

За інформацією видання, свою вимогу FSA пояснює тим, що анонімні криптовалюти використовуються для відмивання грошей та іншої протиправної діяльності. Також побоювання регулятора викликає неможливість ідентифікації власників цих альткоїнів.

«Варто всерйоз підняти питання про те, чи має бути дозволено використовувати такі валюти будь-якій біржі криптовалют», – наводить Forbes слова неназваного представника FSA.

Особливу увагу регулятора займає криптовалюта Monero, що може бути пов’язано з повідомленнями про інтерес до неї північнокорейського уряду як до інструменту для обходу економічних санкцій.

Відзначається також, що офіційної заборони на використання анонімних криптовалют в Японії поки що немає.

У березні японська криптовалютна біржа Coincheck, з якої в результаті злому в січні були викрадені монети NEM на суму $534 млн, справила делістинг анонімних криптовалют Monero, Dash і ZCash. Тоді рішення Coincheck зв’язали з приписом FSA про приєднання біржі до системи запобігання відмиванню грошей і фінансуванню тероризму.

Джерело