В Австралії буде побудований центр для біткоїн-майнінгу на $142 млн

Блокчейн-підрозділ австралійської компанії IoT Group у партнерстві з Royalti Blockchain Group, місцевим реселером майнінгового обладнання Bitfury, планує відкрити власне підприємство по майнінгу криптовалют. Про це пише CCN.

Згідно з умовами угоди, в долині Хантер на площі 2 га буде створено «Комплекс застосування блокчейна», який планується живити від вугільної електростанції в Редбанке, що не функціонує з 2014 року. У свою чергу, Royalti встановить на площах IoT Group обладнання Bitfury.

Угода з Royalti імовірно обійшлася IoT Group в суму понад 190 млн австралійських доларів ($142 млн). Однак конкретні цифри в повідомленні не наводяться.

Крім того, Royalti буде отримувати 20 мегават електроенергії протягом принаймні п’яти років за ціною 11 центів за кВт/год, в той час як стандартна ставка становить 30-45 центів.

Однак перш ніж проект буде реалізований, Hunter Energy повинна придбати і ввести в експлуатацію електростанцію Редбанка. Якщо їй вдасться це зробити, IoT Group зможе отримувати електроенергію за пільговими цінами.

«Інвесторам необхідно врахувати, що виконання угоди буде можливо тільки в тому випадку, якщо будуть задоволені певні умови, в тому числі купівля Hunter Energy електростанції Редбанка. В іншому випадку угода не буде здійснена», – говориться в оголошенні Австралійській фондовій біржі.

Очікується, що необхідні умови повинні бути задоволені до 1 жовтня.

Джерело