Криптовалюти – це наступний, правильний крок у валютному просторі: генеральний директор Nasdaq

Генеральний директор Nasdaq, Адена Фрідман (Adena Friedman) оптимістично розглядає криптовалюти, хоча вона каже, що “прийняття все ще відсутнє”, і ще не зрозуміло, чи вже є конкретна монета чи токен, яка, в кінцевому рахунку, зазнає масового прийняття.

В останньому інтерв’ю BOSS File, Фрідман зазначила, що криптовалюти – це “наступний крок у валютному просторі”, оскільки міжнародний механізм платежів є природним та придатним для транскордонної цифрової економіки.

Вона сказала:

“Це розвивається і яка з криптовалют може або не може бути тою, яка, в підсумку, досягне масового сприйняття, невідомо. Я думаю, що насправді прийняття все ще не немає. Але я думаю, що ідея міжнародного механізму платежів значно ефективніша, ніж те, що ми маємо сьогодні, вона дозволяє переказувати кошти між країнами і, звичайно, підтримує Інтернет-економіку.”

Фрідман зазначила, що Nasdaq вивчає можливість запуску ф’ючерсного продукту біткойна, призначеного для функціонування як довгострокове інвестування, а також висловила відкритість щодо можливості перетворення Nasdaq на криптовалютну біржу, коли ринок буде більш зрілим.

В іншому інтерв’ю Фрідман похвалила технологію блокчейну, пояснивши, що блокчейн “забирає значні ризики з системи. В результаті функціонування блокчейну банки не повинні бути настільки капіталомісткими. І це великий стимул”.

Тим не менш, вона не очікує, що технологія блокчейну трансформує фінансову систему протягом ночі. Вона сказала, що передбачає, що це відбудеться поступово, спочатку на ринках, що характеризуються меншим регулюванням або високим рівнем неефективності.

“Перші способи використання блокчейну будуть на менш регульованих ринках, менш ефективних ринках, на більш спеціалізованих ринках. Випробуйте це, покажіть, що це працює, демонструйте ефективність на приватному ринку Nasdaq або в фондовій індустрії. Це потребує місця, де би воно не працювало, а люди будуть дуже мотивовані, якщо ми покажемо, що випадки використання приносять велику ефективність,” – наголосила Фрідман.

Вона додала, що регулятори повинні ретельно стежити за новою індустрією яка починає розвиватися, і від того як регулятори будуть реагувати, це буде мати глибокий вплив на розвиток.

“Чи будуть уряди приймати криптовалюти? Або вони все ще будуть знаходитись за межами сфери їхнього нагляду? Це справжнє питання, на яке ще потрібно відповісти. На мою думку, технологія є захоплюючою, і це дуже надійна технологія. Це лише питання чи спільнота сприйме це все.” – підсумувала генеральний директор Nasdaq.

Джерело