Ціна біткойна може досягнути $64.000 в 2019 році, вважає аналітик Fundstrat

Новий аналіз економіки майнінгу криптовалют показав, що ціна біткоїна може сягнути $64.000 до кінця 2019 року.

Дослідження, проведене стратегічною компанією Волл-стріт Fundstrat Global Advisors, стверджує, що співвідношення між ціною біткойна та вартістю окупності майнерів (P/BE) виявилося “надійним довгостроковим рівнем підтримки” для основної криптовалюти та що розвиток поточної та майбутньої інфраструктури майнінгової промисловості буде “підкріплювати подорожчання біткойна до кінця 2019 року”.

“Ми очікуємо, що майнінг криптовалют зростатиме протягом найближчих декількох років, і до кінця 2019 року спроектує ціну BTC близько $36.000 на основі історичного середнього показника 1,8x P/BE,” – зазначив головний фінансовий аналітик Fundstrat, Сем Доктор (Sam Doctor).

Аналітик додав, що в даному аналізом ймовірна ціна на біткоїн встановлена на рівні $36.000, але вона може досягнути будь-якого рівня в діапазоні від $20.000 до $64.000, залежно від того, як розвиватиметься галузь протягом наступних 18 місяців.

Навіть нижній поріг цього діапазону – це збільшення від поточної ціни біткойна на 113%, тоді як більш оптимістична мета – приріст на 583%.

Майнінгові компанії швидко нарощують свою діяльність на фоні пролонгованого оптимістичного ринку минулого року. Компанія Bitmain, лідер у світі виробництва майнінгового обладнання, отримала від 3 до 4 мільярдів доларів прибутку за минулий рік, а Canaan – її найбільший конкурент, готується до проведення первинної публічної пропозиції (IPO), – це коли акції приватної компанії пропонується широкому загалу, що має забезпечити оцінку компанії у мільярд доларів США.

Fundstrat відома своїми прихильними поглядами щодо біткойна. Її засновник, Том Лі (Tom Lee), стверджував, що для молодих інвесторів криптовалюти швидко замінюють золото як найпопулярніший засіб збереження, і компанія опублікувала низку аналізів, які показують, що екосистема зазнає стійкого довгострокового зростання.

Компанія встановила цільову ціну на біткойн на поточний фінансовий рік у розмірі $25.000 і раніше заявляла, що до початку 2020 року біткойн може зрости до $91.000.

Джерело