Південнокорейські правоохоронці проводять обшук в офісі біржі UPbit

Влада Південної Кореї звинувачує найбільшу в країні криптовалютну біржу UPbit в шахрайстві. В даний час в офісі компанії проводяться обшуки. Про це повідомляє Crypto of Korea.

Як зазначає видання, прокуратура Південного округу Сеула відвідала штаб-квартиру компанії 10 і 11 травня. В ході перевірки було вилучено жорсткі диски комп’ютерів, що містять, зокрема, дані про облікові записи.

На думку правоохоронців, компанія переводила призначені для користувача засоби на окремий рахунок, який імовірно належить керівництву торгового майданчика.

Інформацію про це підтверджує також кріптовалютний аналітик і журналіст Джозеф Янг:

Він зазначає, що на думку правоохоронців, UPbit фальсифікувала звітність, вводячи в оману інвесторів.

«Непогано знайомий» з біржею UPbit стартап Karma.red надав коментар з приводу того, що відбувається:

«Ми вже півроку перебуваємо всередині корейського ринку і знаємо підводні течії. На жаль, але є висока ймовірність корпоративної війни з другою південнокорейською великою біржею. Один з наших корейських агентів прислав посилання, з якої випливає, що керівництво Bithumb може бути причетне до цього скандалу з метою зіпсувати життя конкурентові.

Це давні суперники, вони навіть змагаються в тому, хто швидше залістить новий токен після лістингу сусідом, тому ми не виключаємо варіант корпоративних війн в цій ситуації», – розповів Юрій Гугнін, CEO Karma.red

Джерело