Анонсовано запуск першої криптовалютної біржі на інфраструктурі NASDAQ

Перша криптовалютна біржа, в основі якої лежить інфраструктура NASDAQ, буде запущена в червні цього року і запропонує користувачам трейдинг з нульовими комісіями. Отримавши назву DX Exchange, на початковому етапі вона, крім біткоїна, буде підтримувати п’ять інших високоліквідних активів, пише Finance Magnates.

«У цієї співпраці [з NASDAQ] потрійна перевага: бренд, технологія і регулювання», – сказав CEO DX Exchange Даніель Сковронськи.

За його словами технологія, що спирається на інфраструктуру NASDAQ, куди входить, наприклад, двигло метчінгу заявок, використовується більш ніж 70 традиційними біржами. Крім того, NASDAQ вимагає від бірж дотримання найвищих стандартів нормативно-правого регулювання, що дозволяє уникнути найбільш поширених помилок і запобігти створенню фейкових торгових обсягів.

Ці стандарти, зазначив Даніель Сковронськи, включають в себе недавно отриману ліцензію в Естонії, а також ліцензію Кіпрської комісії з цінних паперів і бірж (CySEC). Резиденти США, втім, на цьому етапі до торгів на DX Exchange допущені не будуть, хоча компанія і веде діалог з американськими регуляторами на отримання необхідної ліцензії.

Якщо говорити про сам трейдинг, біржа запропонує покупку криптовалют за фіат, торги між криптовалютами, а також конвертацію монет назад в фіат і його вивід.

«Ми створили сервіс одного вікна для обміну фіату і криптовалют, зберігання монет і гаманця», – додав глава DX Exchange.

На початковому етапі планується додавання шести провідних активів, включаючи біткоїн, Bitcoin Cash, Ethereum і Litecoin. Надалі DX Exchange має намір додати ще 20-25 монет, а також деякі невеликі маркери, при цьому, як наполягає Даніель Сковронськи, це будуть тільки ті активи, які дійсно мають цінність.

Джерело