HTC приступила до розробки блокчейн-смартфона Exodus

Тайванський виробник електроніки HTC анонсував розробку «першого телефону з нативною підтримкою блокчейна» HTC Exodus. Про це повідомив творець HTC Vive Філ Чен в ході конференції Consensus в Нью-Йорку, пише PCMag.

За словами Чена, новий пристрій буде підтримувати «безліч блокчейн-протоколів», таких як біткоїн, Ethereum, Lightning Network і Dfinity.

«Місією нашої компанії є підтримка всієї блокчейн-екосистеми, що, в свою чергу, повинно допомогти базовим протоколам розширити мережі орієнтованих на них нод», – зазначив він.

Пристрій на базі операційної системи Android матиме попередньо встановлений універсальний криптовалютний гаманець, а також «захищений апаратний анклав», що забезпечує безпеку даних.

«Я хочу побачити світ, в якому кінцевий споживач дійсно буде володіти своїми даними, будь то перегляд історії, ідентифікація, активи, гаманці, електронні листи або повідомлення, без необхідності залучення центральної влади», – сказав Філ Чен.

Дата випуску нового пристрою і його роздрібна ціна поки невідомі, проте виробник не виключив можливість оплати в криптовалюті.

Джерело