Фінансовий регулятор Південної Кореї пом’якшить позицію щодо криптовалют

Служба фінансового нагляду (FSS) Південної Кореї прислухається до позиції G20 в питанні регулювання криптовалют і може визнати їх фінансовими активами. Про це повідомляє The Korea Times.

Крайній термін для приведення державами-членами G20 своїх законодавств у відповідність до рекомендацій з регулювання криптовалют настане в липні. Зокрема, на думку лідерів 20 найбільших економік світу, криптовалюти повинні розглядатися як «фінансові активи».

FSS, що раніше класифікував криптовалюти як «нефінансові активи» через їх спекулятивний характер, пообіцяв «поліпшити ситуацію» в області регулювання.

«Цілком очевидно, що криптовалюти будуть класифіковані як активи, і основна проблема буде зосереджена на тому, як правильно їх регулювати в рамках єдиного законодавства, яке буде узгоджено країнами G20. Нинішня позиція Кореї лишає бажати кращого і ми будемо активізувати зусилля для того, щоб це змінити», – заявили у відомстві.

Раніше в травні FSS вже відзначала, що бачить «позитивні аспекти в криптовалютах» і має намір співпрацювати з регуляторами для їх введення в законодавче поле.

У свою чергу, Демократична партія Південної Кореї за підтримки законодавців приступила до розробки нормативно-правової бази для легалізації ICO.

Джерело