Республіка Білорусь увійшла в топ-10 рейтингу сприятливих до криптовалют країн

Білорусь увійшла в топ-10 рейтингу найбільш доброзичливих країн для криптовалют і блокчейн-проектів. Рейтинг презентували на сайті конференції BlockShow Europe 2018. Білорусь зайняла десяте місце цього престижного списку. Перше місце експерти присудили Швейцарії, пише sb.by.

Авторам рейтингу довелося проштудіювати регулювання криптовалют в 48 країнах Європи.

Білорусь потрапила в топ цього списку також тому, що до 2023 року в країні встановлений нульовий податок на криптовалюти, відзначили дослідники.

Швейцарія, за словами експертів, є центром для світових криптовалютних проектів завдяки позитивній постійній динаміці. Кантон Цуг став домівкою для кількох проектів і фондів, у тому числі Ethereum Foundation, Tezos, Dfinity, Bancor, ShapeShift.

Друге місце рейтингу експерти присвоїли Гібралтару, 3-є – Мальті. Британія, Данія, Німеччина, Португалія, Нідерланди, Фінляндія йдуть далі за списком.

Нагадаємо, 28 березня 2018 року в Білорусі набув чинності декрет № 8 «Про розвиток цифрової економіки». Тоді ж рекордно зросла кількість резидентів ПВТ. За документом, до 1 січня 2023 року юрособам і фізособам пропонуються вагомі пільги з оподаткування операцій з токенами і криптовалютами.

Джерело