У Рівному поліцейські обладнали майнінгову ферму в будівлі обласної поліції

Співробітники відділу зв’язку та комунікації ГУ Нацполіціі в Рівненській області близько чотирьох місяців займалися майнінгом криптовалют безпосередньо на робочому місці, повідомляє редакція 368.media посилаючись на матеріали кримінального провадження по ч.1 ст.185 КК.

Поліцейським ділкам інкримінують крадіжку електроенергії, що належить управлінню Нацполіціі в Рівненській області, яку вони використовували для видобутку криптовалют, проте не відомо, скільки саме електроенергії вони витратили.

У квітні 2018 року співробітники департаменту внутрішньої безпеки ГУНП в Рівненській області в службовому приміщенні відділу зв’язку та комунікацій цього ж ГУНП виявили працююче обладнання для майнінгу.

В цей же день слідчий обласного управління вилучив у колег два дерев’яних каркаса, на яких розміщувалися в цілому вісім відеокарт, шість блоків живлення, два вінчестери, материнська плата і повноцінний системний блок

Яку саме криптовалюта майнили в обласній поліції не уточнюється

За даними сервісу Google.maps, приміщення, де знайшли працююче обладнання для майнінгу, входить в комплекс будівель, що використовуються Рівненським міським відділом поліції і Рівненським ГУНП в області.