Block-chain.com, що був проданий за $1 млн, увійшов до трійки найдорожчих криптодоменів

Під час саміту Consensus 2018, що проходив в Нью-Йорку та зібрав понад 8 тисяч учасників, було анонсовано продаж одного з найдорожчих в криптоіндустрії доменних імен.

Група інвесторів придбала Block-chain.com за 1 млн доларів (111 біткоїнів), що робить цю угоду третьою за величиною серед проданих криптодоменів у світі.

Раніше найдорожчими купленими іменами в блокчейн-індустрії були btc.com, куплений за 1,1 млн доларів на початку 2014 року і eth.com, куплений за 2 млн доларів в жовтні 2017 року.

Відразу ж після оголошення про угоду, покупці домену запустили на ньому найбільший портал криптовалютної галузі і блокчейн-індустрії, який об’єднав в собі функціонал всіх діючих лідерів ринку в одному місці.

Творці проекту розраховують повторити історію Yahoo! початку 2000-х, створивши єдину точку входу для всіх користувачів.

Основною з головних і унікальних функцій проекту є винагорода користувачів за активність. За коментування та створення нового контенту та навіть за регулярне відвідування сайту кожен користувач отримує внутрішні токени BC.

«Проект не планує проводити ICO. Криптовалюта проекту створена для того, щоб бути внутрішньою розрахунковою одиницею проекту і може використовуватися для покупки преміум сервісів, а також реклами на проекті. Крім того, токени вже доступні для торгів на криптовалютних біржах, таких як EtherDelta», – йдеться в повідомленні.

Загальна емісія складає всього 247 млн токенів BC. 200 млн буде виплачено користувачам платформи за активність, 30 млн зарезервовано за командою проекту, а 17 млн передбачено для едвайзерів проекту, які допомагають його розвитку. Всього засновники та інвестори проекту планують вкласти в проект більше 7 млн доларів власних коштів.

Джерело