Регулювання неминуче, але не варто боятися інвестувати в крипту: про що говорили учасники NEXT BLOCK Conference в Києві

18 травня Hilton Kyiv Hotel і COIN Restaurant приймали учасників NEXT BLOCK Conference – івенту, присвяченого блокчейну, криптовалютам та ICO. Більше 500 гостей стали першими, хто дізнався про перспективні стартапи, серед яких – перший музичний лейбл на блокчейні. Подія завершилася VIP-вечіркою за участю хедлайнерів конференції.

Дебютна подія від компанії Krypton Events об’єднала на одній сцені зарубіжних експертів, які ніколи раніше не виступали в Україні. Хедлайнерами виступили засновник колись найбільшої в Китаї біткоїн-біржі BTCC Боббі Лі, аналітик VentureBeat Стюарт Роджерс, а також Саймон Кокінг – експерт, чиє ім’я входить в три списки світових лідерів думок в блокчейн-індустрії.

«Головні помилки криптоінвесторів: занадто багато думати і не робити; боятися інвестувати; інвестувати в актив і відразу ж його продавати, задовольняючись малою вигодою», – Боббі Лі, засновник BTCC.

Перспективам Initial Coin Offering була присвячена дискусія за участі засновника інвестиційної платформи HighCastle.co Уляни Штибель, співзасновника Distributed Lab Павла Кравченка, редактора CryptoCoinNews Саймона Кокінга, а також інвестора і підприємця Дмитра Чуприни.

Про інструмент просування ICO-проектів говорили експерт з проведення токенсейлів Ітай Адам, засновник маркетинг-агентства Періс Чайлдресс, СЕО агентства Blonde 2.0 Мотті Бенкет і керівник контент-політики Finance Magnates Майкл Перл. Модерував дискусію аналітик VentureBeat Стюарт Роджерс.

«При просуванні ICO не брешіть і не зрізайте кути. Чи не скупіться і не намагайтеся продати якомога більше, не зважаючи ні на що. Будьте органічні», – Німрод Мей, директор з маркетингу Sirin Labs.

Законодавчому регулюванню криптовалюти були присвячені виступи юристів Авії Аріки і Майкла Харенка, заступника глави Адміністрації Президента України з питань проведення реформ Дмитра Шимківа і одного з авторів “Декрету про розвиток цифрової економіки” Білорусі, юриста Дмитра Матвєєва.

«Регулювання зміцнює стабільність ринку і його репутацію, а також усуває нечесних гравців. Легалізація – це більший грошовий оборот і постійне зростання ринку. Рано чи пізно без регулювання не обійтися», – Авія Аріка, адвокат, голова з блокчейн-інновацій Nir Porat & Co.

Спікерами бізнес-панелі стали і засновники СЕO блокчейн-стартапів, інвестори і провайдери блокчейн-технологій на національних ринках. Об’єктом їхньої уваги стали децентралізовані технології та їх застосування в реальному світі.

Особливим гостем конференції став продюсер і консультант Дон Грірсон, який отримав Golden Apple Award від The Beatles і відкрив американському ринку Celine Dion. Він презентував українській спільноті проект Younk – перший музичний лейбл на блокчейні. Проект дозволяє хіт-хантерам інвестувати в перспективні хіти за допомогою токенів і відкриває молодим музикантам пряму дорогу на ринок без укладання контрактів із лейблами-монополістами. Презентація Younk пройшла в рамках пітч-сесії стартапів, які виходять на ICO.

Подію завершило VIP-афтепаті, де гостей розважали DJ, ведучий, шоу барменів і перфоманси. Зіркою вечора стала фіналістка конкурсу “Голос України” Яна Брилицька.

«NEXT BLOCK стала подією, що об’єднала блокчейн з музичною індустрією, а також індустріями фешн і медіа. Ми раді бачити настільки живий результативний нетворкінг на дебютній конференції в Україні», – Аліса Березуцька, СЕО Krypton Events.

Організатори NEXT BLOCK Conference щиро дякують учасникам, спонсорам та представникам медіа, які висвітлювали конференцію. Про новини та майбутні події Krypton Events читайте на сайті kryptonevents.com, а також в групі Facebook і на сторінці LinkedIn.

Джерело