Прокуратура Баварії продала конфісковану криптовалюту на $14 млн

Через побоювання з приводу високої волатильності представники баварської прокуратури екстрено продали конфісковані криптоактіви на загальну суму в €12 мільйонів (близько $14 мільйонів), повідомляє місцеве видання Der Tagesspiegel.

Активи були виставлені на продаж ще 20 лютого, коли ціна біткоїна відновлювалася після глибокої корекції до позначок $ 5900-6000.

Протягом двох місяців на німецькому торговому майданчику було проведено понад 1600 транзакцій, за допомогою яких прокурори реалізували 1312 біткоїна (BTC), 1399 Bitcoin Cash (BCH), 1312 Bitcoin Gold (BTG) і 220 Ethereum (ETH).

Всі ці криптовалюти були вилучені в ході двох розслідувань, які веде Баварське агентство по боротьбі з кіберзлочинністю. І хоча звинувачення у цих справах поки не були пред’явлені, законодавство Німеччини допускає екстрений продаж заарештованих активів, якщо існує загроза втрати їх вартості.

«Оскільки всі криптовалюти схильні до ризику високих цінових коливань або навіть повної втрати вартості, Агентство по боротьбі з кіберзлочинністю розпорядилося провести екстрений продаж», – пояснили прокурори.

Джерело