Засновник відомого інвестиційного фонду радить: купуйте біткоїн зараз

У четвер, 31 травня, генеральний директор і засновник інвестиційної компанії Pantera Capital, яка базується у Сан-Франциско, Ден Моргед (Dan Morehead), розповів CNBC у програмі Fast Money, що, на його думку, біткоїн вже сягнув свого найнижчого рівня у 2018 році. Тому зараз знову дуже добра нагода для покупки.

Ден Моргед вважає, що зараз найкращий час для того, щоб купити біткоїн чи інші криптовалюти. Моргед, колишній головний фінансовий директор та керівник відділу макро-трейдингу компанії Tiger Management, заявив це у телепрограмі, орієнтованій на трейдерську аудиторію:

“Всі криптовалюти в даний момент дуже дешеві. […] Набагато дешевше купувати зараз і взяти участь у підйомі, який незабаром відбудеться.”

Попри надзвичайну волатильність криптовалютного ринку, він приваблює багатьох потенційних покупців, у той час продавці далі твердо контролюють його. Саме тому, засновник і головний виконавчий директор Pantera Capital пропонує купувати, поки є така можливість, або, принаймні, до того, як прибуде навала інституційних інвесторів.

Моргед пояснює:

“Багато інституцій, по суті, купують чутки [про потенційні правила SEC] і продають цей факт. Багато з них інвестують зараз, щоб через три, чотири, п’ять місяців, коли інституційні регулятори, які, як ми чули, вийдуть онлайн, вони вже могли мати свої позиції.”

Генеральний директор Pantera Capital також запропонував дружню пораду тим, хто хоче здійснити довгострокові інвестиції. Як повідомляє CNBC, Моргед сказав, що він рекомендує купувати криптовалюту, коли вона падає нижче своєї 230-денної ковзної середньої, почекати один рік і продати, отримавши 239% прибутку. Він стверджував:

“Навіть не думайте про це, ви заробите в середньому 239%. З біткоїном таке ставалось приблизно п’ять разів за останні шість років. Це суть цієї торгівлі: він рідко коли-небудь стає дешевшим за довгострокове середнє [значення]. Отже, сьогодні хороший день для покупки.”

Звичайно, слід зазначити, що компанія Pantera Capital є однією з перших американських біткоїн-компаній та інвестувала приблизно у 35 ICO на пре-сейлі і у близько 25 альткоїнів, включаючи Ripple (XRP), Eтереум (ETH) та ICON (ICX). Таким чином, ця рекомендація звучить від людини, яка робила великі інвестиції в криптовалюти – це факт, який слід враховувати.

Джерело