Bitmain піддався критиці через проблеми з майнером AntMiner B3 для Bytom

Найбільший виробник майнінгового обладнання Bitmain піддався жорсткій критиці з боку своїх китайських клієнтів, незадоволених продуктивністю пристрою AntMiner B3 для криптовалюти Bytom. Про це повідомляє CoinDesk.

Згідно з повідомленням представників AntMiner в офіційному WeChat-акаунті, новий продукт, був випущений 25 квітня, на другий день після запуску основної мережі Bytom. У той час ціна пристрою становила 17.000 китайських юанів за одиницю ($2600). При цьому, перша партія з 25 000 майнерів B3 була розкуплена за лічені секунди після старту продажів.

У технічних характеристиках до AntMiner B3 зазначено, що обчислювальна потужність пристрою становить 780 H/s. Однак незадоволені покупці з Китаю стверджують, що компанія значно завищила цей показник, ввівши їх в оману.

Конфлікт виник після того, як китайські покупці провели тестування нового обладнання і виявили, що, насправді швидкість хешування B3 може досягати не більше 500-600 H/s. За їхніми словами, ця різниця істотна і негативно відбивається на результатах майнінгу. Незабаром, щоб висловити своє невдоволення, багато майнерів створили групи в WeChat, а також на сайті Zhihu.

Через деякий час в соціальних мережах поширилися чутки про те, що Bitmain використовує для виробництва майнерів B3 колишні у вживанні компоненти. Так в одному з постів на Zhihu йдеться, що вентилятор зовсім нового AntMiner B3 був покритий пилом, що, можливо, багато в чому пояснює недостатню обчислювальну потужність пристрою.

Згідно з повідомленням одного з активістів, що захищає права покупців майнерів B3, група з 10 осіб відвідала днями офіс Bitmain в Пекіні, щоб обговорити дану проблему. В ході переговорів представники Bitmain висловили готовність усунути проблеми з обчислювальною потужністю, проте відмовилися повертати кошти.

Також представники китайського гіганта підкреслили, що компанія виявила наявність проблем не більш ніж у 1% пристроїв B3. Також Bitmain відкинув звинувачення про використання схильних до зносу деталей при виробництві нових продуктів.

«Майнінгове обладнання – це, по суті, інвестиційний продукт … Прибуток і ціна токена встановлюються відповідно до динаміки ринку. Таким чином, ніхто не може чогось гарантувати», – заявили представники китайської компанії.

Джерело