Visa планує розширити можливості використання криптовалют в платіжній мережі

Генеральний директор Visa розказав про плани щодо криптовалютних платежів під час телеконференції, пов’язаної з фінансовою діяльністю компанії за I квартал 2021 року.

У своєму виступі генеральний директор Visa Альфред Келлі (Alfred Kelly) повідомив, що компанія готова зробити криптовалютні платежі більш безпечними та масовими за рахунок роботи з партнерами компанії.

За його словами, Visa планує працювати з гаманцями та біржами, щоб користувачі могли купляти криптоактиви. Крім того, компанія має намір запропонувати користувачам можливість переводити в готівку та здійснювати покупки у фіатній валюті за допомогою криптовалют.

Келлі також озвучив позицію Visa щодо цифрових активів. На сьогоднішній момент компанія випускає два класи криптоактивів: активи типу біткоїна – «цифрове золото», і активи, забезпечені фіатною валютою, включаючи стейблкоїни та цифрові валюти центральних банків. Він назвав другу категорію «новою платіжною інновацією, яка може мати потенціал для використання у глобальній торгівлі».

Генеральний директор Visa також повідомляє, що компанія може запропонувати можливість використання криптовалют у вашому платіжному інструменті без попередньої конвертації у фіатну валюту для платежів.

«Само собою розуміється, що якщо конкретна цифрова валюта стане визнаним засобом обігу, немає причин, через які ми не можемо додати її в нашу мережу, яка вже сьогодні підтримує більше 160 валют», - сказав Келлі.

Нагадаєм, що літом минулого року Visa планувала подвоїти зусилля по «формуванню та підтримці ролі криптовалют в майбутньому грошовому обізі», а в грудні компанія запропонувала метод офлайн-платежів у державних криптовалютах.

Джерело