Голова PayPal: обсяг торгівлі криптовалютами через додаток перевершив очікування

У четвертому кварталі платіжний гігант PayPal залучив 16 мільйонів нових клієнтів та обробив платежі на $277 мільярдів. За словами генерального директора Дена Шульмана, компанія активно інвестує в криптовалютний підрозділ.

Совокупний дохід PayPal за четвертий квартал щодо попереднього виріс на 23% – до $6,12 млрд. На фінансові результати позитивно посприяла підтримка криптовалют, що з’явилась для клієнтів PayPal із США 12 листопада.

Конкретні цифри в контексті цифрових активів не розкриваються. Однак, як відомо, 11 січня користувачі здійснили операції на рекордні $242 млн. Компанія не стала включати в загальний обсяг платежів ті, що пов’язані з криптовалютами.

Презентація PayPal розповідає, користувачі, що купили цифрові активи, в два рази частіше заходять у свій акаунт, чим до покупок.

«Ми готові розвивати успіх, дозволяючи клієнтам використовувати криптовалюти в розрахунках з будь-яким з 29 мільйонів мерчантів. Ми розширюємо запустити наш сервіс у першій країні за рубіж у найближчі кілька місяців», - заявив Шульман.

Він пообіцяв у 2021 році представити «розширенну дорожню карту» в контексті блокчейна та цифрових валют. У презентації ця область представлена як ​​”ключовий напрямок діяльності”

За словами Шульмана, компанія працює з регуляторами для формування «наступного покоління застарілої фінансової системи».

Фінансовий директор PayPal Джон Рейні відзначив, що платіжний гігант володіє хорошими можливостями для придбання стартапів та використання необмежених можливостей для роста. Це багаторічна стратегія, пов’язана з унікальним положенням в екосистемі фінтеха, додав він.

В опросі Mizuho за грудень, ​​65% клієнтів PayPal заявили про готовність платити біткоїном за товари та послуги в 28 мільйонах торгових точок.

Раніше генеральний директор PayPal Ден Шульман заявив, що в майбутньому біткоїн буде більше використовуватися для повсякденних платежів, а не в якості інструментів збереження вартості.

Джерело