Mastercard запустить підтримку криптовалют вже в цьому році

Міжнародна платіжна компанія Mastercard планує вже в цьому році додати в свої системі підтримку декількох основних криптовалют.

«В залежності від вашої думки про криптовалюті - будь ви фанатом або прожженим скептиком - факт у тому, що цифрові активи стають все більш важливою частиною платіжного світу. Ми вже готуємося до майбутнього криптовалют і платежів, і заявляємо, що вже в цьому році Mastercard почне налагоджувати підтримку певних криптовалют», - відзначається в статті в блозі компанії.

Поки невідомо, які саме криптовалюти будуть підтримуватись системою Mastercard, однак автори статті запевняють, що спеціалісти компанії «ретельно оберуть криптовалюти, базуючись на принципах захисту користувачів та відповідності вимогам регуляторів». Скоріш за все, спочатку платіжна компания додасть підтримку стабільних криптовалют.

«Для ясності варто додати, що далеко не всі криптовалюти будуть підтримуватись у нашій мережі. Стейблкоїни більш регульовані та надійні останнім часом, але сотням цифрових активів необхідно забезпечити відповідність вимогам регуляторів, тому вони нам не підходять. Ми сподіваємось, що користувачі та вся екосистема зможуть розвивати надійні та безпечні криптовалюти», - говориться у статті.

Раніше генеральний директор Mastercard Аджай Банга (Ajay Banga) говорив, що біткоін через його волатильність не може функціонувати як валюта для людей, що не мають доступу до банківських сервісів.

Джерело.