Дослідження: банки почнуть приймати криптовалюту вже протягом 2021 року

Аналітичні компанії Xangle і Hanhwa провели дослідження, згідно з яким протягом цього року банки по всьому світу можуть поступово збільшувати перелік операцій із цифровими активами. Очікується, що в першу чергу банки інтегруватимуть криптовалюти до своїх систем.

Крім того, існує можливість, що банки навіть створюватимуть свої власні кастодіальні гаманці для користувачів, що мають цифрові активи.

У Xangle впевнені, що кастодіальні гаманці можуть мати доступ одночасно й до криптовалюти, й до фіату. Щоправда, це також може означати посилену систему перевірки користувачів — ідентифікація для криптовалют може проходити безпосередньо у банках та можливо навіть державних установах.

Дослідники зазначають, що практика KYC стане особливо розповсюдженою серед банків вже цього року. Втім, перед банками одразу інша проблема, як саме відслідковувати транзакції. Цілком імовірно, що кожен банк чи держава, матимуть свою власну блокчейн систему. Це дозволить не тільки контролювати ринок, але й моніторити його на наявність відмивання грошей.

В Україні вже розглядають можливість моніторингу криптотранзакцій — минулого року Мінцифра та компанія Blockchain Crystal підписали меморандум про співпрацю. Очікується, що за допомогою інструменту Crystal Blockchain B.V слідкуватимуть за операціями, які становлять більш ніж $1080.

Джерело