Marscoin: Ілон Маск планує випустити власну криптовалюту

Засновник Tesla і SpaceX, мільярдер Ілон Маск нещодавно став активно цікавитись світом криптовалют — лишень один його допис у твіттер може суттєво вплинути на курс біткоїна.

17 лютого йому запропонували зробити свій власний токен — Eloncoin. Гендиректор Binance Чанпен Чжао вигадав інший варіант, Marscoin, який врешті й сподобався Ілону Маску. Він зазначив, що його криптовалюта матиме саме таку назву.

Підписники Маска запропонували йому зробити Marscoin «валютою світу». Наразі ще точно невідомо, коли саме Ілон Маск планує створити свій власний токен, однак Marscoin вже насправді давно існує й після заяв Маска її вартість досягла нового історичного максимуму — $2,5.

Багато інвесторів сприйняли заяву мільярдера, як він вже створив свій власний токен. Вони почали шукати токен та завчасно його купляти, саме тому так збільшився попит на Марскоїн. Варто зазначити, що це вже не перша історія, коли акціонери не правильно розуміли слова Маска й інвестували гроші не туди.

На сайті Coinmarketcap навіть з’явилась позначка, що цей токен ніяк не пов’язаний з Ілоном Маском й з часом популярність Marscoin пішла нанівець. Наразі криптовалюта є на трьох невеликих біржах, а її капіталізація становить приблизно $8 мільйонів.

Джерело