Найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою, інвестувала у біткоїн понад $1 млрд

MicroStrategy — це найбільша публічна компанія, що володіє криптовалютою. У 2020 році вона придбала більше ніж 71 тисяч біткоїнів.

Нещодавно компанія збільшила свої активи на 19 452 BTC. Цього разу на криптовалюту витратили 1,026 мільярдів доларів — біткоїн придбали за ціною $52 765. Відтепер MicroStrategy має у своєму загальному резерві 90 531 BTC — наразі це майже $4,8 мільярда.

“Придбання додаткових біткоїнів підтверджує нашу впевненість у біткоїни як в найпоширенішу криптовалюту і надійний засіб накопичення” – Майкл Сейлор, CEO MicroStrategy

Наразі криптовалюти вважаються одними з найприбутковіших активів для інвестицій. З кожним днем все більше й більше великих компаній інвестують гроші у біткоїн, навіть найбільші університети Америки мають активи у криптовалютах. А інституційні інвестори готові вкладати надзвичайно великі суми — раніше MassMutual інвестувала $100 мільйонів у біткоїни, а Tesla взагалі виділила $1,5 мільярда на криптовалюту. Останнім часом суттєво збільшилась кількість біткоїн-китів.

Біткоїн-кит — це великі холдери криптовалюти. Однак немає точних рамок оцінки того, кого саме можна вважати китом. Аналітична платформа Glassnode зазначає, що біткоїн-кит — це той власник, що має на своєму рахунку більш ніж 1 000 токенів ВТС, а це приблизно $17 мільйонів.

Власне й за підрахунками Glassnode приблизна кількість китів наразі складає 2 000.

А найбільшою адресою за кількістю токенів є адреса біржі Huobi — там зберігають більш ніж 141 000 BTC.

Джерело