Через кілька тижнів біткоїн відновить зростання

Генеральний директор хедж-фонду Ден Морхед вважає, що біткойн повинен повернутися на колишні висоти протягом наступних декількох тижнів і продовжити зростання.

Засновник і CEO хедж-фонду Pantera Capital, який інвестує в криптовалюти і блокчейн, поділився своєю думкою про поточний стан ринку в інтерв’ю CNBC у четвер:

«Виходу на колишній рівень сприятиме зростаючий апетит інституційних гравців … Це активи на пів-трильйона доларів, які нікому не належать. Досить шалений стан справ … інституціональні гравці ще недостатньо освоїли біткойн, так що він торгується поки за своїми власними правилами. »

Інвестиційна компанія Pantera Capital була заснована в 2003 році, а в 2017 році провела своє ICO і створила кріптовалютний фонд. Коли біткойн в середині грудня торкнувся позначки 19500 доларів, кріптофонд заробив 2922% прибутку, спромігшись залучити в управління понад 2 мільйони доларів. Робота фонду виявилася настільки успішною, що власникам довелося піднімати розмір комісійних для зниження вхідного потоку клієнтів.

«Ми, звичайно, знаємо, що це спекулятивний ринок … Він може бути позитивно волатильним, і негативно волатильним», пояснив Ден Морхед, який купив свої перші біткойни по 72 долара.

Ціна біткоінів на цьому тижні почала відновлюватися і, на думку Морхед, попереднє падіння було дном ринку, так як ведмежий період, в середньому, триває 71 день.

«І ми зараз на 52 дні … ймовірно, ще кілька тижнів і все нормалізується, і біткойн зможе відновити зростання», пояснює Морхед.

Джерело: http://u-news.com.ua/56229-cherez-neskolko-nedel-bitkoyn-vosstanovit-rost.html