Українська криптовалюта Karbo (Карбованець) отримала власний мобільний гаманець для платформи Android

Карбо, перша криптовалюта по протоколу CryptoNote, яка не є Форком Monero, випустила свій самостійно розроблений мобільний гаманець. Це автономний додаток гаманця, який дозволяє зберігати особисті ключі та файли гаманців на мобільних пристроях. Так званий «легкий гаманець» працює з мережею Karbo через віддалені вузли і не зберігає дані блокчейна на телефоні.

Тепер користувачі Karbo мають можливість оплачувати і одержувати гроші за допомогою своїх смартфонів з QR-кодами або NFC.

“Ми вважаємо це величезним досягненням для своєї молодої криптовалюти і сподіваємось, що це зміцнить наш бренд. Слід зазначити, що команда розробників створила гаманець з нуля зі значними оновленнями в основному коді CryptoNote, щоб зробити його сумісним з архітектурою Android OS і ARM. Це важлива віха для Karbo на шляху до масового використання криптовалюти як засобу обміну, а не тільки спекулятивного інструменту.” – прокоментували представники команди розробників Української криптовалюти.


У екосистеми Карбо вже є платіжний шлюз для торговців, онлайн ярмарок та чат Telegram, де люди постійно продають і купують товари за KRB. Мобільний гаманець безумовно наблизить Karbo до всіх людей, що дозволить їм широко використовувати Karbo в повсякденних платежах.

Джерело: https://www.karbo.store/1333-mobilnyj-koshelek-karbo-android/