Загальний дохід криптобірж Південної Кореї за рік виріс в 88 разів

Згідно з даними уряду Південної Кореї, комісійний дохід 30 найбільших криптобірж країни в минулому році зріс в 87,5 разів у порівнянні з 2016 роком. Загальний дохід цих майданчиків з комісійних зборів досяг 700 млрд вон ($658 млн). При цьому в 2016 році цей показник становив лише 8 млрд вон.

У Південній Кореї чотири основних кріптобіржі: Upbit, Bithumb, Coinone і Korbit. Найбільшою з них на даний момент є Upbit з часткою ринку в країні 52,9% (за даними останнього тижня). Повідомляється також, що число транзакцій у віртуальній валюті подвоїлася з жовтня минулого року, коли Upbit почав свою діяльність. Згідно Coinmarketcap, Upbit в даний час є третьою за величиною криптобіржею світу.

Корейські регулятори зараз працюють над розробкою оподаткування для кріптобірж і трейдингу. Цю інформацію підтвердив Хун Нам-ки, міністр Управління з координації державної політики.

“Якщо існує прибуток, повинні сплачуватися податки. Тому, я думаю, найближчим часом з’явиться інформація про систему оподаткування віртуальних валют” – Хун Нам-ки, міністр Управління з координації державної політики

Джерело: https://psm7.com/news/obshhij-doxod-kriptobirzh-yuzhnoj-korei-za-god-vyros-v-88-raz.html