664 000 монет Bitcoin Gold, отриманих внаслідок спліту, вперше були переміщені

Інвестори Bitcoin Gold, можливо, мають причини для занепокоєння, тому що хтось два дні тому перевів приблизно 664.000 BTG, які до того лежали недоторкані, з того часу, як блокчейн BTG відділився під час форку від основної мережі біткойна у минулому році.

У вівторок приблизно ці 664 000 BTG були переміщені вперше, що є найбільшим одноденним переміщенням від моменту запуску мережі у листопаді.

Офіційно форк відбувся 25 жовтня, продершись через численні технічні труднощі, хоча розробники зробили закритий пре-майн блокчейну за кілька тижнів до запуску мережі BTG у середині листопада. З того часу, як мережа була створена через форк біткойна, усі власники BTC отримали еквівалентне число монет BTG на новому ланцюгу.

Більшість із цих монет були заявлені та переміщені впродовж кількох наступних тижнів після запуску мережі, а рух монет, отриманих внаслідок спліту, знижувався впродовж трьох місяців, аж до цього тижня.

Це вперше було помічено Антуаном Ле Кальвезом (Antoine Le Calvez) інженером-розробником даних криптовалютного стартапу Blockchain, який також створив сайт, який відслідковує монети відколені після форку. Він приписав ці транзакції провайдеру гаманців біткойна компанії Xapo.

У той час як Xapo уже розподілив між своїми клієнтами монети Bitcoin Gold, отримані під час ейрдропу незабаром після форку у жовтні, можливо, що ця транзакція зроблена від імені одного чи кількох інституційних інвесторів фірми.

Якщо власники цих монет мають намір їх продати, то вони зроблять це у час, коли ціна Bitcoin Gold наблизилася до свого абсолютного мінімуму.

Монета неодноразово торгувалася за ціною вище $400, але вона ніколи не могла досягти такої ж висоти, як Bitcoin Cash – форк, зумовлений тривалими ідеологічними розбіжностями щодо майбутнього біткойна, який був утворений після форку у серпні.

BTG досить погано переніс останню ринкову корекцію, знизившись аж до $74/BTG 5 лютого. Після чого монета дещо відновилася і торгується по $118, що виражається у ринкову капіталізацію $1,99 млрд і ставить цю валюту на 19 місце у рейтингу найбільш капіталізованих криптовалют.

При теперішній ринковій ціні 664 000 монет номінально коштують $78 млн. Однак, дані з CoinMarketCap показують, що денні торгові об’єми BTG заледве сягають $40 млн, що ускладнить продаж 664 000 монет (якщо такими є наміри власника) без того, щоб не спричинити крах ринку.

До речі, лише той факт, що ці монети були переміщені, може призвести до того, що трейдери почнуть націлюватися на продаж, що відправить вартість BTG ще нижче від її теперішніх значень.

Джерело