Авіакомпанія Far Eastern Air почала приймати криптовалюту за свої послуги

Тайванська авіакомпанія FAT Taiwan Inc., якій належить бренд перевізника Far Eastern Air, оголосила, що готова приймати криптовалюту для оплати авіаквитків та інших послуг. Про це повідомляє Bitcoinist з посиланням на офіційний прес-реліз компанії.

«Широке застосування криптовалют у різних областях відкриє нове майбутнє для авіабізнесу, готельної індустрії, онлайн-послуг для туристів та індустрії у цілому. FAT збирається стати лідером галузі та використовувати криптовалюти та технологію блокчейн», – прокоментував президент компанії Жанг Гангвей.

На даний момент літаки Far Eastern Air здійснюють понад 20 тисяч рейсів у країни Східної та Південно-Східної Азії: Китай, Японію, Камбоджу, Філіппіни, Південну Корею та кілька міст Тайваню.

У липні 2017 року про прийом оплати у біткоїнах оголосила авіакомпанія AirBaltic, у жовтні почала приймати платежі у біткоїнах американська авіакомпанія Star Jets International, а у грудні платежі у біткоїнах та Ethereum – компанія Surf Air. З березня цього року біткоїн-платежі також запровадить японська лоукост-авіакомпанія Peach Aviation.

Джерело