Аналітики Уолл-стріт очікують підвищення інтересу до біткоїна

Затяті прихильники криптовалюти №1 завершили минулий місяць на позитивній ноті, що дозволило їм зітхнути з полегшенням. Квітневе ралі допомогло набрати цифровому активу 35% вартості.

Монета показала максимальний місячне зростання з грудня, коли вона подорожчала майже до $20.000, перш ніж впасти до $5.922. Як відзначають аналітики, підвищення курсу криптовалюти, яке спостерігається останнім часом, вселяє оптимізм “бикам” біткоїна.

«Процес відновлення повільно почався. Він досить крихкий », – коментує ситуацію голова технічного аналізу в Evercore ISI в Нью-Йорку Річ Росс.

Він вважає, що біткоїном в першу чергу рухає психологія. Здатність головною криптовалюти подолати чотиримісячний спадний тренд і повернутися до п’ятдесятиденної ковзаючої середньої буде частиною процесу відновлення, зазначив він.

«Безумовно, коли йде падіння на 65%-66%, але технічно тренд залишається висхідним, це викликає певний інтерес», – каже Р. Росс.

Змінюється ціна, а не історія, впевнений він. Крипторинок підбадьорився після припинення розпродажів, пов’язаних з податками. Оптимізму йому додало скорочення числа заголовків про регулювання.

Джерело