Мінфін Франції має намір підтримувати розвиток криптовалютної галузі

Міністр економіки та фінансів Франції Бруно Ле Мер (Bruno Le Maire) висловив “повну та рішучу підтримку” криптовалютної галузі. Він заявив про це під час офіційної зустрічі з французькими підприємцями.

«Рік тому я був неофітом, але тепер я захоплений. Мені знадобився рік. Давайте навчимо наших співгромадян, як зробити Францію лідером у блокчейні та активних криптоінноваціях в Європі», – сказав Бруно Ле Мер.

За словами міністра, найкращим для галузі він вважає введення оподаткування на основі одноразових виплат. При цьому він не виключив звільнення від податків.

Оцінка ICO, підкреслив Ле Мер під час зустрічі, повинна бути виведена на професійний рівень.

За його рішенням в січні була створена робоча група з регулювання криптовалют. У березні Бруно Ле Мер заявив, що регуляторні вимоги, які розробляються, допоможуть зробити Францію лідируючим в світі хабом для проведення ICO та розвитку блокчейн-проектів.

При цьому Банк Франції ставиться до криптовалют досить насторожено. Глава Центробанку Франсуа Віллеруа де Гало (Francois Villeroy de Galhau) раніше заявив, що біткоїни – це не валюта та навіть не криптовалюта, а спекулятивний актив. У квітні на конференції City Week в Лондоні губернатор Banque de France наголосив на необхідності “узгоджених на міжнародному рівні відповідей” для боротьби з криптовалютними ринками.

Джерело