PayPal підтримає біткоїн, якщо він буде успішний як платіжний засіб

Фінансовий директор PayPal висловився про небезпеку використання їх процесору для проведення криптовалютних платежів звичайними продавцями, але якщо біткоїну вдасться досягти великих успіхів в якості платіжного засобу, то компанія може «безумовно підтримати» його в майбутньому.

Виступаючи на CNBC у випуску програми Mad Money, Джон Рейні, фінансовий директор PayPal, стверджував, що саме волатильність є причиною того, що PayPal не «зацікавлений» у пропозиції своїм клієнтам користуватися їх послугами для здійснення платіжних операцій з криптовалютою.

Рейні зазначив:

«Через волатильність криптовалют, якщо ви продавець, і у вас є, припустимо, 10% маржі на продукті, який ви продаєте, і ви приймаєте біткоїн, а на наступний же день він падає на 15%, ви отримуєте гарантований збиток за цією угодою».

Але представник PayPal не відмовляється від перспективи в подальшому прийняти угоди з біткоїном через використання платіжного рішення своєї дочірньої компанії Braintree, що працює з 2015 року.

Анонси успішного проведення транзакцій в мережі Lightning минулого тижня продовжують чинити тиск на платіжні процесори, так як можливість даного рішення здійснювати платежі на основі fiat з явно меншими комісійними і майже миттєвими транзакціями може зробити біткоїн досить конкурентоспроможними.

Braintree, який стягує в середньому 2,9% комісії плюс фіксовану плату в розмірі $0,30 за транзакцію, дає наочний приклад для порівняння платежів в біткоїнах через інструменти Lightning, які несуть нульові витрати для користувачів.

Але, на даному етапі, рішення Lightning залишається в тестовому стані, і загальне число транзакцій в мережі склало трохи менше $170.000 і PayPal поки не збирається поступатися своїми позиціями біткоїну. На закінчення Джон Рейні сказав:

«Прямо зараз, ми не бачимо великого інтересу з боку наших клієнтів. Але якщо щось зміниться в майбутньому, курс стабілізується і біткоїн стане кращою валютою, ми обов’язково його підтримаємо».

Джерело