Легенда футболу Луїш Фігу займеться просуванням ICO

Відомий португальський футболіст Луїш Фігу займеться просуванням токенсейла платформи Football-Stars, повідомляє CCN.

Так, відомий півзахисник підписав контракт з компанією Stryking Entertainment, за умовами якого він стане бренд-амбасадором платформи Football-Stars, яка спеціалізується на токенізаціі в сфері фентезі-спорту.

«Коли я вперше почув про Football-Stars, то мені одразу сподобалася ця ідея. У футболі з’являється все більше різних даних, включаючи деталізовану статистику про всі аспекти гри. Це саме те, що робить платформа від Stryking, щоб подарувати захоплююче проведення часу всім фанатам. Я радий надати підтримку досвідченій команді Stryking, розповівши всьому світу про їх платформу, що дозволяє фанатам взаємодіяти з їх улюбленими командами і гравцями», – заявив Фігу.

У рамках майбутнього ICO компанія планує випустити токени STRYKZ. Решта подробиць токенсейла поки невідомі.

Відзначимо, що Луїш Фігу – далеко не перша знаменитість що займається просуванням первинних пропозицій монет. Так, минулого місяця колишній гравець футбольного клубу «Ліверпуль» Майкл Оуен анонсував випуск криптовалюти OWN. До нього займався просуванням ICO відомий боксер Флойд Мейвезер, а також популярний в кінці минулого століття американський кіноактор Стівен Сігал.

Джерело