Bitcoin Gold проведе хардфорк через новий ASIC-майнер

Проект Bitcoin Gold має намір провести хардфорк, щоб зробити мережу стійкою до видобутку криптовалюти на майнерах ASIC. Таке ж рішення раніше ухвалив проект Monero.

Через кілька годин після того, як китайський виробник майнінгового обладнання Bitmain оголосив про старт продажу нового майнера Antminer Z9 для видобутку Bitcoin Gold, Zcash і інших криптовалют, які працюють за алгоритмом Equihash, представник Bitcoin Gold написав про плани провести хардфорк.

«Для вашого розуміння: як тільки Z9 з’явиться на ринку, Bitcoin Gold проведе хардфорк і зробить Майнінг BTG на Z9 безглуздим. Bitcoin Gold завжди буде децентралізованим! »- написав представник команди Bitcoin Gold Мартін Куванджіев в коментарях до твіту Bitmain про запуск продажів Antminer Z9.

Новий майнер видобуває криптовалюти, що працюють на алгоритмі Equihash – Zcash, Bitcoin Gold, Zclassic і ін. Потужність складе 10.000 sol/s, а енергоспоживання 300 Вт.

Раніше, на початку квітня через вихід нового майнера Antminer X3 від Bitmain відбувся хардфорк в мережі Monero. Але через розбіжності в спільноті Monero хардфорк привів до появи чотирьох нових монет – Monero Classic, Monero 0 (XMZ), Monero Original (XMO) і Monero Classic (XMC). У всіх з них зберігається сумісність з однією мережею.

Джерело