Біржа Coincheck частково відновила операції з криптовалютою Monero

У понеділок, 7 травня, японська криптовалютна біржа Coincheck оголосила про часткове відновлення операцій з Monero (XMR). Тепер користувачі знову отримали можливість виводити і продавати відповідні монети.

У той же час опція покупки XMR досі залишається недоступною. Крім того, як йдеться в повідомленні, всі минулі заявки на транзакції були скасовані – тепер користувачам необхідно здійснювати перекази заново.

Також з метою безпеки трейдерам при виведенні відтепер пропонується додатково підтвердити адресу одержувача, щоб уникнути помилок. Це ж стосується і продажу монет – система буде автоматично запитувати підтвердження реєстраційної інформації при кожній транзакції.

Також при відправці монет XMR з’явилося обов’язкове поле «мета переказу», а при операціях система тепер вимагає підтвердити особу користувача. Як наголошується в повідомленні, процес перевірки особистих даних може зайняти кілька днів.

Крім того, Coincheck залишає за собою право призупиняти операції в разі підвищеного навантаження на мережу і при різких скачках ціни.

Нагадаємо, раніше Coincheck, з якої в результаті злому в січні були викрадені монети NEM на суму $ 534 млн, оголосила про припинення роботи з анонімними криптовалютами Monero, Dash і ZCash. 12 березня майданчик частково відновив торги низкою криптовалют і почав виплату компенсацій власникам NEM.

Джерело